2009 m. lapkričio 24 d., antradienis

Kokie kvepalai esi tu?
Neseniai Facebook'as man pasiūlė testą "What perfume are you?". Nesusigundžiau jo atlikti - geriausias būdas tai sužinoti yra apsilankymas (ir gal net ne vienas) kvepalų parduotuvėje. Juk kvepalai toks asmeniškas dalykas. Bet ar tikrai?
Mūsų skonį kvepalams stipriai įtakoja aplinka: draugai, žurnalai, o galiausiai ir pačios kvepalų reklamos. Žmonės visame pasaulyje mėgsta "etiketes", tačiau kiekvienoje šalyje dėl vienokių ar kitokių priežasčių įvairios visuomenės grupės renkasi skirtingas kompanijas. Apžvelkime pagrindinius mūsų moterų tipus?

Versace

Versace moterį lengva pastebėti. Ji žingsniuoja gatve tarsi podiumu ir išsiskiria savo stiliumi. Visada avi aukštakulnius plonyčiais kulniukais. Beveik niekada nesišypso, lūpos papūstos - taip veidas atrodo lieknesnis. Mėgsta blizgius papuošalus, aptemptus, išryškinančius figūrą rūbus, papuoštus Swarowski kristalais. Segi mini sijonus. Dažnai renkasi vardinius rūbus. Makiažas ryškus ir gausus bet kokiu paros metu. Ilgi priauginti nagai lakuojami ryškiomis, neoninėmis, iš toli matomomis spalvomis. Versace moteris dažniausiai blondinė, super nubalintais plaukais. O jei tamsiaplaukė, tai juodutėliais, net su mėlynu atspalviu, plaukais. Jos manikiūristė ir kirpėja yra jos draugės. Turi Jorkšyro terjerą. Nesibodi plastinėmis operacijomis, ir yra pasididinusi krūtinę ar bent lūpas. Mėgsta šampaną ir niekada nieko nevalgo, nes laikosi dietos. Jos draugas vairuoja didelį juodą BMW arba Mercedes.

Chanel

Chanel moteris yra stilinga, visada pasitempusi ir visada nepriekaištingai atrodo. Vaikšto aukštai pakėlusi galvą, dažniausiai skuba. Žavi, išsilavinusi, mandagiai maloni, tačiau griežto būdo. Perfekcionistė. Visada žino ko nori ir nori geriausio. Turi nepalenkiamą nuomonę bet kokiu klausimu. Rengiasi firminiais ar lietuvių dizainerių rūbais, ant kurių nėra pastebimų logo. Dievina rankines ir kolekcionuoja batus. Mobiliajame telefone turi K.Rimdžiaus numerį. Užima aukštas pareigas. Kartais galima pamatyti "Žmonės" žurnale. Ištekėjusi ir turi šeimą, gyvena nuosavame name. Augina didelį šunį. Sportuoja Forum Palace. Savaitgaliais pusryčiauja St.Valentino, o vakarais su draugėmis susitinka St. Germain.

Guerlain

Guerlain moteris išsiskiria iš minios savitu stiliumi, nepaiso mados tendencijų. Šios moterys dažniausiai brunetės, ryškių, įsimintinų bruožų. Jei blondinė, tai natūralaus atspalvio. Mėgsta plevenančius sijonus ir dievina bliuzeles su didelėmis iškirptėmis. Svajinga. Mėgsta skaityti knygas. Yra gyvenusi užsienyje ir dažnai keliauja. Moka keletą užsienio kalbų. Dienos metu naudoja mažai makiažo, tačiau eidama vakare į miestą, pasidaro dramatišką, ryškų akių makiažą. Mėgsta vyną. Dažniausiai lankosi vyninėse: In Vino, Tappo D'oro, arba triukšminguose bohemiškuose vakareliuose, pvz Café de Paris. Sugeba be didesnių pastangų suvilioti vyrus. Įdomi pašnekovė, gali palaikyti prasmingą pokalbį bet kuria tema. Mėgsta skaniai pavalgyti, niekada neatsisakys kavos ir deserto. Augina katę.

Moschino

Moschino moteris yra dar paauglė arba jauna mergina. Visada vaikšto su keliomis linksmai ir garsiai čiauškančiomis draugėmis. Dar nėra radusi savo stiliaus, todėl rengiasi taip, kaip tą sezoną pataria jos mėgstami žurnalai. Nežino kokie jai patinka kvepalai ir ar apskritai patinka kvepalai, bet perka, nes matė reklamą. Svarbu, kad kvepėtų gaiviai. Norėtų laikyti mažą šuniuką. Svajoja įsigyti firminį rūbą ar aksesuarą. Savaitgaliais eina į klubus. Valgo picerijose.

Nišinės kompanijos (Comme des Garçons, Eccentric Molecules, The Different Company, Diptyque, ir pan.)

Ši moteris niekada neperka tų pačių kvepalų du kartus. Visada renkasi tokius, kurie yra išskirtiniai, o dar geriau, kad tokių nebūtų Lietuvoje, todėl dažniausiai apsipirkinėja keliaudama, arba internetu. Kvėpinasi ne dėl malonumo, o dėl stiliaus. Mėgsta šokiruoti žmones. Šiuo metu greičiausiai dėvi kelnes su klynu ties keliais. Žino kokia kur vyksta paroda. Fotografuoja. Turi auskarą veide, bent kartą gyvenime turėjo "dredus" arba kasytes. Mėgsta egzotiškus patiekalus, lankosi Briusly. Maisto produktus perka ūkininkų turgeliuose arba ekologinėse parduotuvėlėse. Lankosi padėvėtų rūbų parduotuvėse ieškodama "perliukų", kuriuos vėliau persiuva į vienetinius rūbus. Naudoja mažai makiažo, niekada nelakuoja nagų ir gal net nedepiliuoja kojų - sunku pasakyti, nes niekada nedėvi sijonų, o jei ir dėvi, tai tik ant kelnių. Nemoka vaikščioti apsiavus aukštakulniais. Mokėsi arba turi draugų, kurie mokėsi Dailės Akademijoje. Gyvena Užupyje.

D&G


Dolce & Gabbana moteris mėgsta rūbus su stambiai išsiuvinėtais firminiais ženklais, papuoštus grandinėlėmis ar blizgučiais, juos perka turguje. Turi padirbtą Louis Vuitton rankinę. Dažnai avi aukštakulniais. Lietuviškai kalba su nežymiu rusišku/lenkišku akcentu. Veide visad matyti ką galvoja. Su draugais tarpusavyje nešneka lietuviškai, kalbėdama dažnai pakelia balsą ir naudoja keiksmažodžius. Dirba padavėja, pardavėja arba kirpėja nedidelėje įstaigoje tolėliau nuo centro. Draugas dirba/-o Anglijoje, vairuoja Audi arba VW ir kvėpinasi tik Acqua di Gio, nes jie geriausi. Pati kvėpinasi tik Light Blue, nes visi kiti per saldūs. Gyvena Fabijoniškėse. Žino koks autobusas veža į Antakalnį. Laisvalaikiu žiūri televizorių, dažniausiai pramogines laidas. Savaitgaliais su draugais pramogauja pirtelėje. Gatvėje pavydžiu žvilgsniu nulydi Versace moterį.

Komentarų nėra:

Rašyti komentarą